• Со попуст
  • Неодамнешно
Дидеј 3 Парчиња Кума Подароци 12 мл Нерѓосувачки Челик Тамблери Кума Подароци Бели Кумови Шминка Кеси Клуч Синџир За Денот На Мајката Свадба Празник Роденден Ценети

Дидеј 3 Парчиња Кума Подароци 12 мл Нерѓосувачки Челик Тамблери Кума Подароци Бели Кумови Шминка Кеси Клуч Синџир За Денот На Мајката Свадба

 
DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет за подароци За Кума : пакетот содржи 3 парчиња подароци за кума, вклучувајќи 1 парче кума за вино со капак, спакувано со слама и четка за слама, 1 парче торба за шминка за кума и 1 парче привезок за благодарност на кума, погоден за испраќање до вашата сакана кума Информации за големината : чантата за шминка за кума има димензии околу 9,3 х 6,7 х 1,6 инчи/ 23,5 х 17 х 4 см, што може да ви помогне да ги чувате повеќето од вашите personal работи, како што се клучеви, монети, козметика и многу повеќе, кригла за кума мери околу 6,89 инчи/ 17,5 см во висина, околу 3,5 инчи/ 8,85 см во дијаметар и околу 12 мл во капацитет, мерки за приврзок за клучеви околу 1,18 инчи/ 3 см во дијаметар. Сигурен Материјал : чашата за кума и приврзокот за клучеви се изработени од нерѓосувачки челик, цврста и цврста, чантата за шминка за кума е изработена од квалитетно платно, сигурна и услужлива. Изолиран Дизајн : оваа кума за вино за кума може да ви обезбеди доволно изолирани перформанси, што може да одржува стабилна температура долго време и за време на студено и топло време, за да може да ви понуди удобно искуство со пиење. Убава Комбинација : овие подароци за кума се убаво комбинирани, кумата од нерѓосувачки челик доаѓа со четка за слама и чистење, погодна за чистење на чашата; подароците за благодарност на кумата се дизајнирани главно во црвено-бело, отпечатени со зборови на благодарност и благослов отпечатени на нив, во светли бои и рационализиран дизајн. Комплет за подароци За Кума : пакетот содржи 3 парчиња подароци за кума, вклучувајќи 1 парче кума за вино со капак, спакувано со слама и четка за слама, 1 парче торба за шминка за кума и 1 парче привезок за благодарност на кума, погоден за испраќање до вашата сакана кума. Информации за големината : чантата за шминка за кума има димензии околу 9,3 х 6,7 х 1,6 инчи/ 23,5 х 17 х 4 см, што може да ви помогне да ги чувате повеќето од вашите personal работи, како што се клучеви, монети, козметика и многу повеќе, кригла за кума мери околу 6,89 инчи/ 17,5 см во висина, околу 3,5 инчи/ 8,85 см во дијаметар и околу 12 мл во капацитет, мерки за приврзок за клучеви околу 1,18 инчи/ 3 см во дијаметар. Сигурен Материјал : чашата за кума и приврзокот за клучеви се изработени од нерѓосувачки челик, цврста и цврста, чантата за шминка за кума е изработена од квалитетно платно, сигурна и услужлива. Изолиран Дизајн : оваа кума за вино за кума може да ви обезбеди доволно изолирани перформанси, што може да одржува стабилна температура долго време и за време на студено и топло време, за да може да ви понуди удобно искуство со пиење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата