• Со попуст
  • Неодамнешно
ЛИРУКСУН 5 парчиња Четки За Нокти Гел Лак За Нокти Четки За Цртање Сет Алатки За Маникир Комплет Пенкала За Четки За Уметност За Нокти

ЛИРУКСУН 5 парчиња Четки За Нокти Гел Лак За Нокти Четки За Цртање Сет Алатки За Маникир Комплет Пенкала За Четки За Уметност За

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пет димензии глава со точки и четка со пет димензии пенкалото со точки може да се користи за создавање точки, намалување на големината и повлекување точки во различни форми, специјално за најдобри задачи за детали, како што се сликање лисја, цветни ливчиња или друга шемаМоже да се користи и на природни нокти, лажни нокти, акрилни нокти : Уметност За Нокти Сликарство Со Точки Пенматеријал : вештачки влакна+акрилик пакет : 1 парчиња големина : 18 см должински Совет : 1. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 1-3 см различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата