• Со попуст
  • Неодамнешно
cctv_4less RJ45 CAT6 Castone Етернет Ѕид Џек Удар Надолу ВРВОТ 45-Степен, Тенок Профил Црвен Пакет од 50

cctv_4less RJ45 CAT6 Castone Етернет Ѕид Џек Удар Надолу ВРВОТ 45-Степен, Тенок Профил Црвен Пакет од 50

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Категорија-6 (Cat6) Вметнете Клуч Џек Аголна порта од 45 степени за лесно поврзување со мрежни кабли. Да се користи со клучни камен ѕид плоча или панел. Компатибилен и СО шемите ЗА жици T568 A и T568 B. Компатибилен со 23 или 24 AGG Цврсти Жици. Cat6 клучен приклучок дизајниран за употреба со ѕидна плоча за инсталирање на мрежни жици. Едноставно вметнете ги каблите во редоследот на боење што го сакате и стегнете ги надолу. Приклучоците за Клучеви од категорија 6 Се 8-Позиционирани 8-Проводници (8 P8 C) и го користат истиот стил на Удар Од 110 Што го користат повеќето панели за лепенки; нема сечила за префрлување при скокање од приклучоци за клучеви до панели за лепенки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата