• Со попуст
  • Неодамнешно
Вонземјанин Мачка Со Манипулација Со Природата ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

Вонземјанин Мачка Со Манипулација Со Природата ФЛЕШ Диск USB 2.0 32g &засилувач; 64G Преносни Меморија Стап Картичка За КОМПЈУТЕР/Лаптоп

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Капацитет за Складирање меморија : USB-уредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G Брзина : УСБ-флеш-уредот на картичката е 2. Дијаметар : печатениот USB флеш-уред е во 3,3 x 2,0 инчи / 8,3 x 5,1 см,што е големина на банкарска картичка, лесен и удобен, приклучок и игра. Повод : USB флеш-уредот 2.0 е погоден за складирање дигитални податоци за училишна, деловна или секојдневна употреба. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, софтвер и други датотеки. Приклучок Во : печатениот USB флеш-уред е лесен за употреба, нема потреба да инсталирате софтвер, само приклучете го и користете го.Моделот е прилагоден, што ќе му овозможи на ВАШИОТ USB флеш-уред смешно изгледа поинаку со другите и шармантно за очи. Капацитет за Складирање меморија : USB-уредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G. Брзина : УСБ-флеш-уредот на картичката е 2. Дијаметар : печатениот USB флеш-уред е во 3,3 x 2,0 инчи / 8,3 x 5,1 см,што е големина на банкарска картичка, лесен и удобен, приклучок и игра. Повод : USB флеш-уредот 2.0 е погоден за складирање дигитални податоци за училишна, деловна или секојдневна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата