• Со попуст
  • Неодамнешно
Каваи Сакура Тостер, Симпатична Кујна Тенџере Сад Рампа Плацемат, Трајни Не-Лизга Цреша Цвет Чаша Сет од 6 За Пијалоци, Пиво, Кафе, Млеко, Чај

Каваи Сакура Тостер, Симпатична Кујна Тенџере Сад Рампа Плацемат, Трајни Не-Лизга Цреша Цвет Чаша Сет од 6 За Пијалоци, Пиво, Кафе, Млеко,

 
DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Моден Дизајн : овој комплет за подлога е совршен натпревар за секој секојдневен живот Подлогите се врежани со прекрасен 3д цветен дизајн. Убав комплет за подлога за секој што сака сакура, цвеќиња, розова боја и му треба малку дополнителен допир на нивната маса или биро. Можете да го користите како декорација. Идеален Комплет За Подлога : Пакетот вклучува 2 парчиња голема големина и 4 парчиња подлога за чаши со мала големина, 2 € Кука (Бела И Розова). Различни големини одговараат на сите комерцијални типови чаши и чаши,2 корисна кука може да работи на тврда мазна површина,со симпатичен дизајн,сјајна и уникатна,убава и практична. Висок Квалитет : комплетот за подлога е изработен од висококвалитетен силикон кој го спречува лизгањето на пијалокот. Не грижете се за лизгање и кршење на чашата за да предизвикате повреда. Исто така, има добар топлинско-изолациски имот за да можете да уживате во вашето топло утринско кафе и да избегнувате непријатни прстени за кафе на вашата маса едноставно со користење на овие подлоги. Совршен подарок : комплетот за подметнување е совршен како практична кујна или семеен подарок, а вашиот подарок ќе стане голем дел од нејзиниот секојдневен живот и ќе и помогне да избегне долготрајни дамки на елегантен начин, тоа ќе им се допадне на вашите пријатели. Гаранција за квалитет : ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи и услуги, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе го направиме правилно со тоа што ќе ви понудиме замена или враќање на средствата. Се надевам дека имате пријатно шопинг искуство. Моден Дизајн : овој комплет за подлога е совршен натпревар за секој секојдневен живот. Подлогите се врежани со прекрасен 3д цветен дизајн. Убав комплет за подлога за секој што сака сакура, цвеќиња, розова боја и му треба малку дополнителен допир на нивната маса или биро. Можете да го користите како декорација. Идеален Комплет За Подлога : Пакетот вклучува 2 парчиња голема големина и 4 парчиња подлога за чаши со мала големина, 2 € Кука (Бела И Розова).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата