• Со попуст
  • Неодамнешно
CS Hyde 17-Fibgx фиберглас со најголема адхезија, силиконо лепило, 5 x 36 јарди

CS Hyde 17-Fibgx фиберглас со најголема адхезија, силиконо лепило, 5 x 36 јарди

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од тесно ткаена стаклена ткаенина Силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина. Земја на потекло : Соединетите држави. Направено од тесно ткаена стаклена ткаенина. Силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина. Земја на потекло : Соединетите држави. Лента со фиберглас од врвно одделение е лента чувствителна на притисок направена од тесно ткаена стаклена ткаенина и силиконски лепило со висока температура. Стаклената ткаенина има одлична отпорност на абразија и топлина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата