• Со попуст
  • Неодамнешно
ЖЖЛД 30 мл Тамблер со Капак 2-во-1 И Слама, Вакуумско Изолирано Шише Со Вода Со Рачка, Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Шолја За Кафе Патничка Кригла Отпорна На Истекува

ЖЖЛД 30 мл Тамблер со Капак 2-во-1 И Слама, Вакуумско Изолирано Шише Со Вода Со Рачка, Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Шолја За Кафе Патничка

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Останете Ладни Цел Ден 30озната гимнастика со капак и слама е изработена од нерѓосувачки челик од 18/8 со двоен ѕид и вакуумска изолација, изолација отпорна на истекување, обезбедуваат одличен ефект на ладење. Направете ја вашата вода за пиење, смути, пијалоци или ледено кафе да останат убави и разладени 12 часа или ладени 24 часа. Се разбира, ако ви треба топол пијалок, изолираната гимнастичарка може да се загрее 6 часа. ●Пијте со Капак Од Слама Или Голтка За Превртување. Кажете им збогум на сламките за еднократна употреба кои се слаби и расипнички, нашето шише со вода со рачка доаѓа флип слама за лесно пиење и вграден капак за голтка, исто така, можете да го одвртите капакот за голтка, задоволувајќи ги вашите различни потреби за пиење. Опремен со запечатувачки прстен, ефектот отпорен на истекување е супер добар кога е затворен, така што нема потреба да се грижите за истекување на вода или странично истекување на оваа вода. ®Рачката Ви Помага Лесно Да Ја Однесете Насекаде. Надградена висококвалитетна рачка, цврста и издржлива, мазна крива помага во виси носење. Можете лесно да ја земете криглата за патување кога се движите, пешачите , вежбате, возите велосипед, патувате, превртувате капак од слама или голтка и добивате ладна вода во секое време, насекаде. Оваа уникатна рачка има и скриено изненадување, кога се одмарате, можете да ја превртите рачката како држач за мобилен телефон за употреба. € Направени За Да Одговараат На Вашиот Живот} чашата Од нерѓосувачки челик е компатибилна со повеќето држачи за чаши, вклучително и држачи за чаши во автомобил или теретана; ergономската рачка ви овозможува брзо да ја зграпчите оваа симпатична гимнастичарка со слама и да одите, можете да ги користите во теретана, канцеларија или библиотека; Лесен за чистење и безбедна машина за миење садови; Широко користен во секојдневниот живот и авантурите на отворено, оваа чаша со голем капацитет од 30 мл придружник Да Донесе Со Вас Насекаде.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата