• Со попуст
  • Неодамнешно
ASURE 9 Автомобил Стерео Радио За Chevrolet Chevy Sonic 2012-,4 Основни 2G+32G ANDROID GPS Навигација Единица Со Безжичен Carplay,Android Auto, SWC, DSP, 1280x720 HD Екран На Допир Мултимедијални Видео Плеер

ASURE 9 Автомобил Стерео Радио За Chevrolet Chevy Sonic 2012-,4 Основни 2G+32G ANDROID GPS Навигација Единица Со Безжичен Carplay,Android Auto,

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

●Променлив ИНТЕРФЕЈС СТЕРЕО Раио за АВТОМОБИЛ + 9 инчен капацитивен екран на допир видео плеер во цртичка за шевролет Шеви Соник 2012 2013 2014 2015 2016, поддржува Фрлач На Андроид, како Што Е Фрлач НА Автомобили АГАМАМОЖЕТЕ да ја преземете АПЛИКАЦИЈАТА Од Google Play и да го прилагодите вашиот сопствен кориснички интерфејс. `+ Андроид Автомобил Радио Надградба ● Прилагодување андроид систем,со 4-Јадро 1.2 Ghz ПРОЦЕСОРОТ,2 GB RAM меморија,обезбедува непречено функционирање и побрз одговор,32gb ROM за повеќе апликации инсталирани,1280*720 HD ЕКРАН на Допир THRID-gen IPS дисплеј,боја побогати и дисплеј појасни,Резолуција На Екранот 1280x720, резолуција На видео излез 1024x600 (до надворешен монитор). ●Безжичен/Жичен Car Play И android auto queless Carplay и Android Auto поврзани Со Bluetooth, кликнете На Иконата ZLink за да започнете Со Автоматска функција Car Play или Android или назад на главната страница, жичен поврзан начин со USB кабелот со 6 пина, многу лесен за ракување, ослободете ги рацете, останете фокусирани и уживајте во забавата додека возите. €Bluetooth & DSP & Wi Fi & Двојна навигација}повик и одговор без Раце, правејќи го вашиот повик побезбеден при возење, вграден микрофон,надворешен микрофон е опционален, ве молиме контактирајте не во потреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата