• Со попуст
  • Неодамнешно
Мексикански Јога Ќебиња Розова

Мексикански Јога Ќебиња Розова

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Памук Многу корисно ќебе, фрли, пикник ќебе, патување ќебе. Рачно изработени од занаетчии во Пуебла, мексико. Фер трговија направена со рециклирани влакна и памук. 5' х 7 ' реверзибилно фрлање. Споредете на 24,99 долари за истото ќебе. Рачно ткаено ќебе направено со памук и рециклирани влакна. Направено во Пуебла, мексико од занаетчиски задруги според стандардите за фер трговија. Перено и функционално ќебе мери околу 5 'х 7'.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата