• Со попуст
  • Неодамнешно
Зиплок Торба Организатор - Бамбус Сендвич Торба Организатор за Фиока или Ѕид Монтирање Со Носителот Торба-Чување На Храна Торби Организатор Погоден За Галон, Кварт

Зиплок Торба Организатор - Бамбус Сендвич Торба Организатор за Фиока или Ѕид Монтирање Со Носителот Торба-Чување На Храна Торби

 
DEN 444.64

Количината на стоката
Това е достапна

●4 Обележани Прегради●овој уникатен и извонредно конструиран организатор на торби за складирање е дизајниран со 4 прегради погодни за сендвичи, галони, закуски и квартови, сите ефикасно означени со ласерски врежани потсекции за категоризирање на секој дел €Лесен За Употреба И Чист_ Едноставно едноделно склопување го прави ова идеален организатор за складирање торби со патент дома. Закачете го на ѕидот користејќи ги задните дупки или ставете го во фиоки или на полици за лесно достапни кеси. Организаторот на кесата за сендвичи може да се исчисти со помош на влажна крпа за отстранување прашина или остатоци. €Силен и Издржлив Дизајн}нашиот организатор на кујнски торби користи 100% бамбус за да создаде робустен и издржлив организатор за заклучување на патент кој е цврсто склопен и има мазни рабови за удобна употреба и одлична организација. €Голем Капацитет●Ефикасно организирајте ја вашата кујна со организаторот на торбата за складирање со димензии 12,6 "x13, 6", погоден за компактни простори додека максимизирате простор за торби за заклучување со патент, со посебни кутии за поврзување кои ја подобруваат функционалноста и практичноста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата