• Со попуст
  • Неодамнешно
Женски Задник Лифт Не Види Преку Висок Половината Тик ТОК Хеланки Тренингот Јога Панталони Растеглив Материјал

Женски Задник Лифт Не Види Преку Висок Половината Тик ТОК Хеланки Тренингот Јога Панталони Растеглив Материјал

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

82% Полиестер, 18% Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Повод : Секојдневен, Секојдневен, Спорт,Теретана, Јога. Карактеристики : дише, растегливо, секси, ласкаво, топло. Висок Половината Тикток Јога Панталони Дишење Задник Кревање Хеланки. 82% полиестер, 18% Спандекс. Дише, Растегливо, Квалитетно Одлично За Секојдневно Вежбање. Едноставен и стилски дизајн, одлично истегнување и удобност посоодветни за јога, теретана, трчање, тренинг, секојдневно носење или други спортови, тие ќе бидат ваш мудар избор. Еко-Пријателски, брзо-сув, Издржлив, отстранлив од Влага. Ве молиме забележете : Рачно миење.Слаби Точка! Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, а не табелата со големини, која можете да ја најдете во нашите слики или описи. Проѕирната ткаенина не само што е мека, удобна и еластична, туку и дише за зимата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата