• Со попуст
  • Неодамнешно
EYЛКМ Ротирачки Послужавник За Складирање Кујна Контејнер За Складирање Кујна За Зачини Тегла Храна Послужавник За Ужина Нелизгачка Закуска Сушена Чинија За Склад

EYЛКМ Ротирачки Послужавник За Складирање Кујна Контејнер За Складирање Кујна За Зачини Тегла Храна Послужавник За Ужина Нелизгачка

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Производ : Ротирачка Кутија За Зачини Боја : бела, сина. Материјал : ABS+TPR. Големина : 23*23*6. Карактеристики : постојат два брановидни преносни на двете страни, не-лизгање и удобно, мазна ротација. Спецификација : Производ : Ротирачко Зачинување Боја На Кутија : бела, сина материјал : ABS+TPRSize : 23*23*6.5 cmfeartes : постојат два брановидни преносни од двете страни, нелизгачки и удобни, мазна ротацијаопишете : дизајн Против лизгање : дизајн против лизгање. Перформансите против лизгање се одлични и нема потреба да се грижите дали предметите во кутијата за складирање ќе се лизгаат при ротирање.Ротирачки дизајн од 360 степени : оваа кутија за складирање работи на непречено лизгачки топчести лежишта и лесно може да се ротира секој пат. Дури и ако се чуваат на горната полица, до сите предмети може лесно да се пристапипаметно складирање : ви помага да заштедите многу простор на масата. Без оглед на големината на куќата, уредната и уредна просторија секогаш може да ви донесе добро расположение.Мултифункционална употреба : завршување на целата козметика, зачини и детергенти.


Клучни карактеристики

Product:
Rotating Seasoning Box
Color:
white, blue
Material:
ABS+TPR
Size:
23*23*6.5cm
Features:
There are two wavy portable on both sides, non-slip and comfortable, smooth rotation
describe:
Anti-slip design:
anti-slip design. The anti-slip performance is excellent, and there is no need to worry about the items in the storage box slipping out when rotating.
360-degree rotating design:
This storage box runs on smoothly sliding ball bearings and can be easily rotated every time. Even if stored on the upper shelf, all items can be easily accessed
Smart storage:
help you save a lot of table space. No matter the size of the house, a neat and orderly room can always bring you a good mood.
Multifunctional use:
finishing all cosmetics, condiments and detergents. Spin it to get what you want!
Safety materials:
ABS and TPR materials are used, which are also environmentally friendly materials.
The size of the product is measured manually, and the error of the size is inevitable. If you are particularly concerned, please take it carefully. :

Слични производи во категоријата