• Со попуст
  • Неодамнешно
Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Бен 10: Крајната Вонземјанин Крајната Форми Графика Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен Со Поттикне Хар?

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Бен 10: Крајната Вонземјанин Крајната Форми Графика Кожа Книга Паричник Случај

 
DEN 399.20

Количината на стоката
Това е достапна

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Бен 10 : Крајната вонземјанин производ Рачно изработена кожна конструкција. Повеќе слотови картичка ЗА ЛИЧНА КАРТА или кредитни картички. Мулти-поглед штанд. Идеален за гледање филмови. Систем за магнетно затворање. Неговиот таен идентитет му е откриен на светот! Зачлени Бен како неговата борба против злото продолжува! Облечете го вашиот уред со вашата омилена анимирана ТВ серија, Бен 10 : Крајната Странец! Од неверојатно дизајнирана уметност до портрети на ликови, ве покриваме со најширок спектар На Дизајни На Главни Куќишта Официјално Лиценциран бен 10 : Крајната туѓи случаи на пазарот! Дизајниран за модерен начин на живот. Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценциран бен 10 : Крајната туѓо мека кожа паричник стил случај е рачно изработени да бидат стилски и функционални. Рафиниран стил и заштита. Овој стилски случај одговара на секоја пригода додека го одржувате вашиот мобилен уред заштитен и функционален. Тој е дизајниран да биде доволно елегантен за вашиот џеб, но сепак безбеден со својот систем за магнетно затворање за да го држи вашиот мобилен уред додека овозможува лесен пристап до портите и приклучоците. Формата ја исполнува функцијата. Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата