• Со попуст
  • Неодамнешно
Бестонзон Постави Челични Вилушки Вилушкасребрена Мала Западна Нерѓосувачка Вилушка Челик Стек Вечера Европска Трпезариска Маса Половината Користете Нерѓосува?

Бестонзон Постави Челични Вилушки Вилушкасребрена Мала Западна Нерѓосувачка Вилушка Челик Стек Вечера Европска Трпезариска Маса

 
DEN 146.40

Количината на стоката
Това е достапна

Вилушки За вечера : делот од вилушка од нерѓосувачки челик е безбеден, а тежинскиот,керамичкиот дел лесно се држи и удобно се допира за деца и возрасни Огледало Полирани Вилушки : Топол Врв : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Вилушки од Нерѓосувачки Челик : Уникатната полирана површина го прави повеќе и тоа исто како нова после миење. Овошни Вилушки : Дизајнирани со уникатна форма, ве тераат да го користите држете го полесно. Вилушки за Сервирање храна : Универзално : Достапно користење во канцеларија, дом и кафуле што и да е за овошје, колачи, храна или време за десерт. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Вилушка-Универзално : Достапно користење во канцеларија, дома и кафе куќа што и да е за овошје, колачи, храна или десерт време храна служат вилушки. -Делот од вилушка од нерѓосувачки челик е безбеден, а керамичкиот дел со мала тежина е лесен за држење и удобно допирање за полирани вилушки за огледало за деца и возрасни. - Дизајн со четири избори, ве тера да го користите полесно и поудобно вилушки од нерѓосувачки челик. - Големина : 19 вилушки за вечера. - Материјал : овошни вилушки од нерѓосувачки Челик-Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата