• Со попуст
  • Неодамнешно
12 Пакувајте Украсни Сочни Папки Со Датотеки Со 3 Јазичиња, Големина На Букви, 1/3 Исечени Јазичиња, 6 Дизајни На Кактуси

12 Пакувајте Украсни Сочни Папки Со Датотеки Со 3 Јазичиња, Големина На Букви, 1/3 Исечени Јазичиња, 6 Дизајни На Кактуси

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Декоративни Папки Со Датотеки : Организирајте лабави хартии, важни документи, белешки и сметки со стил со овие слатки папки со датотеки со јазичиња Канцелариски Материјали За Кактус : нашите папки со датотеки со шема имаат 6 живописни сочни дизајни кои веднаш ќе го подигнат вашиот постоечки декор на канцеларијата за кактуси, додека ве одржуваат и мотивирани и организирани. 1/3 Јазичиња За Сечење : Користете маркери, пенкала или празни етикети за да креирате сопствен систем за поднесување за да одговара на вашите потреби, нашите папки со датотеки со големина на букви имаат 1/3 исечени јазичиња во портокалова, виолетова, розова, светло сина и чајна боја. Висок Квалитет : декоративните папки се направени од картон во тешка категорија за да се осигура дека хартиите остануваат безбедно внатре додека сте во ранецот, торбата за лаптоп или кабинетот за поднесување документи. Димензии : секоја папка со датотеки со документи со големина на буква има димензии 9,5 х 11,5 инчи. Додадете го овој сет од 12 сочни папки за поднесување со јазичиња во вашиот кактус канцелариски материјали за да обезбедите важни документи, сметки, извештаи и белешки останете организирани со стил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата