• Со попуст
  • Неодамнешно
Дишење Лепило Јазичиња Лажни Ноктите Лепак Налепница, Двострани Лепило Ноктите, 10 Листови Транспарентен Двострани Лепило Ленти Ноктите На Нозете Ноктите Налепниц

Дишење Лепило Јазичиња Лажни Ноктите Лепак Налепница, Двострани Лепило Ноктите, 10 Листови Транспарентен Двострани Лепило Ленти Ноктите

 
DEN 108.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тој нуди различни големини Можете лесно да го користите. Совршено ќе се вклопи во прстите. Силен вискозитет, тешко паѓа. Со тоа, можете лесно да закачите лажни нокти на вистинските нокти на нозете. Тоа е пригоден начин да помогнете во украсувањето на вашиот нокт. Пластиката е вид на зелен еколошки материјал што ги прави ноктите издржливи, дишат, лесни дури и без притисок врз сопствените нокти. Добро се вклопуваат во оригиналните нокти. Погоден за сите видови лажни нокти на нозете, одличен за професионална употреба или домашна употреба. Карактеристики : нуди различни големини. Можете лесно да го користите. Совршено ќе се вклопи во прстите. Силен вискозитет, тешко паѓа. Со тоа, можете лесно да закачите лажни нокти на вистинските нокти на нозете. Тоа е пригоден начин да помогнете во украсувањето на вашиот нокт. Пластиката е вид на зелен еколошки материјал што ги прави ноктите издржливи, дишат, лесни дури и без притисок врз сопствените нокти. Добро се вклопуваат во оригиналните нокти. Погоден за сите видови лажни нокти на нозете, одличен за професионална употреба или домашна употреба.


Клучни карактеристики

 :
Material:
Plastic
Color:
Shown As Pictures
Package Size:
Approx. 11.8 * 8 * 1 cm / 4.64 * 3.14 * 0.39inch
Quantity:
10 Sheets
Weight:
18g
Type:
False Toenails Adhesive
Package List:
10 * Sheets of Double-Sided Adhesive:
Note:
how to use:
1. Clean the toe nail.:
2. find the corresponding double-sided adhesive, and then stick to nails, tear off the sticker above:
3. The double-sided adhesive can also be directly attached to the back of the false nail.:

Слични производи во категоријата