• Со попуст
  • Неодамнешно
Крем Бели Лисја Дијагонала Роденденски Подарок Корист Подарок Тагови

Крем Бели Лисја Дијагонала Роденденски Подарок Корист Подарок Тагови

 
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да ви овозможат да пишувате на задната страна. Секоја голема ознака мери 4. Печатени на дебела сатенска завршница картон. Може да се користи како ознаки за подароци за означување подароци, ознаки за забави или свадбени услуги или за проекти за бележење и занаетчиство. Подарок Тагови Присутни Етикети Фаворизира. Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента. Печатени еднострани за да ви овозможат да пишувате на задната страна. Секоја голема ознака мери 4. Печатени на дебела сатенска завршница картон. Може да се користи како ознаки за подароци за означување подароци, ознаки за забави или свадбени услуги или за проекти за бележење и занаетчиство.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата