• Со попуст
  • Неодамнешно
Инженери Чекан, 3 фунти, 15 Во Л, Хикори

Инженери Чекан, 3 фунти, 15 Во Л, Хикори

 
DEN 966.40

Количината на стоката
Това е достапна

Цена За : Секој 'Инженери Чекан, Тежина На Главата 3 фунти., Вкупната Должина 15 Во., Должина На Главата 4-1/2 Во., Ширина На Главата 1-3/4 Во., Hickory Рачка, Главата Материјал Фалсификувани Челик, Прецизност Машински Лице, Rc 46-54, Ги Исполнува/Надминува ASME B107. 54-2001, Gsa Spec за NSN# 5120-00-203-4656'.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата