• Со попуст
  • Неодамнешно
МАРГ УСБ Кабел ЗА Полнење Лаптоп Компјутер Полнач Кабел За Напојување Олово За Следење/Следење На Миленичиња Марко Поло &засилувач; Систем За Лоцирање

МАРГ УСБ Кабел ЗА Полнење Лаптоп Компјутер Полнач Кабел За Напојување Олово За Следење/Следење На Миленичиња Марко Поло &засилувач; Систем

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез Во светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. * Сигурност : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг УСБ Кабел ЗА Полнење Лаптоп Компјутер Полнач Кабел За Напојување Олово За Марко Поло Пет Мониторинг/Следење И Лоцирање На Системот. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата