• Со попуст
  • Неодамнешно
36 парчиња Француски Врв Притиснете На Ноктите Овална Форма Со Кратка Должина Претходно Залепени Лажни Нокти

36 парчиња Француски Врв Притиснете На Ноктите Овална Форма Со Кратка Должина Претходно Залепени Лажни Нокти

 
DEN 79.84

Количината на стоката
Това е достапна

€Нема Штета На Природните Нокти Q францускиот печат на ноктите е изработен од висококвалитетни акрилни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кои не се токсични, без мирис и без БПА Само уживајте во нив на леснотија!. ①Претходно Залепени / Еден Чекор За Притискање На За Разлика од традиционалното притискање На ноктите што треба сами да го нанесете лепилото на ноктите, ние веќе го нанесовме лепилото на лажните нокти и само треба да го извадите и лесно да ги притиснете ноктите. Совршен за почетници!. ●Врвен мат Син француски Овален Нокт● Секој шајка прифаќа дизајн на свиткување и фитинг, а голата боја го прави да изгледа најприродно! Убава, мода, инс, тренд, жешка. Ќе биде во фокусот на матурска, партија, датира, свадба или било која прилика. €Неколку Минути За Да Добиете Долготрајна Изведба. Лесно е да добиете квалитетен маникир во салонот за неколку минути без да платите 50 долари и повеќе од 2 часа во салон. ●Вклопете Се со Нокти со Сите Големини + 36 парчиња лажни нокти со 12 различни големини, 1 парчиња мини датотека за нокти, 1 парчиња дрвен стап и 2 парчиња бришење за чистење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата