• Со попуст
  • Неодамнешно
Хамиледи Цихлид Рок Пештера Бета Скривалиште Смола Аквариум Декорација Пештери Мали Риби Засолниште Камен Скривалиште Смола Аксесоари Орнаменти За Ракови Водни ?

Хамиледи Цихлид Рок Пештера Бета Скривалиште Смола Аквариум Декорација Пештери Мали Риби Засолниште Камен Скривалиште Смола Аксесоари

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

●Пештера Со Четири Во едно Цихлиди ● Оваа шуплива пештера циклиди е изработена од смола, која е тврда, цврста, цврста и живописна во форма Може да се натопи во вода долго време без лесно избледување и нема да им наштети на водните животни или да предизвика негативно влијание врз квалитетот на водата во резервоарот за риби. ●Мазна И Безбедна. Основата на аквариумските украси карпеста пештера е рамна, која може цврсто да седи на дното на резервоарот за риби и нема да лебди на неа. Цихлидните пештери за аквариуми се украсени со мазни површини и тркалезни дупки без остри рабови што нема да ја изгребат вашата риба. Издлабената дупка за риби им овозможува на малите риби и ракчиња да се превезуваат напред-назад во неа. ●Визуелна Гозба€рибниот резервоар рок пештерата за аквариум ви обезбедува визуелна гозба. Изгледа како вистинска карпа и го оживува вашиот аквариум, создавајќи природна средина и детални бои кои додаваат живот на вашиот аквариум. Помогнете да се намали досадата и агресијата со тоа што ќе му дадете на вашето домашно милениче скривалиште за да се скрие, игра, одмор и раса. €Практични q аквариум камен скривалиште декор големина е околу 7. Погоден за сите терариуми, аквариуми, слатководни и солени води, како мала платика, кратка платика, ракчиња, циклиди, ракови, бета, раковини и ракови пустиници или други мали риби. Аквариум хамиледи карпести пештери за риби е добра пештера за одгледување, играње и одмор на рибите. `+Лесно Чистење Ако каменот е валкан, само избришете го со топла вода и исплакнете го. Ве молиме, не мијте со вода со сапуница, бидејќи преостанатите состојки за деконтаминација не се добри за вашата риба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата