• Со попуст
  • Неодамнешно
Комплет Брусилки ЗА Дупчалки ЗА НОКТИ КИМЈАР, 6 Парчиња 3/32 Електрична Вежба За Нокти Со 100 парчиња Груб Фин Среден Ронки Сет За Песок Големина #80#120#180#240 За Акрилни Нок

Комплет Брусилки ЗА Дупчалки ЗА НОКТИ КИМЈАР, 6 Парчиња 3/32 Електрична Вежба За Нокти Со 100 парчиња Груб Фин Среден Ронки Сет За Песок

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

●КОМПЛЕТ ЗА ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ●комплетот ленти за брусење на дупчалки за нокти содржи 6 парчиња 3/32 инчи различни дупчалки за нокти, 25 парчиња груб сандер за нокти 80#, 25 парчиња средно брусење за нокти 120#, 25 парчиња ситно брусење за нокти 180#, 25 парчиња екстремно фино брусење за нокти 240# богата со количина и разновидност, може да ги задоволи вашите различни потреби и може да се користи долго време. ●Мултифункционална q Професионална вежба за нокти во различни форми и големини за да се задоволат различни видови потреби, лентите за брусење на ноктите се погодни за повеќето електрични вежби за нокти со големина 3/32", која се користи за мелење, измазнување, обликување, скратување и полирање за сите уметности на ноктите, како и отстранување на кутикулите. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● За Инсталирање на лентите за брусење на вежбата за нокти на дупчалката за нокти, а потоа нежно притиснете на површината на креветот за нокти. погоден за професионален салон за нокти, салон за убавина, спа или личен педикир за маникир, самостојна уметност за нокти дома. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● За Инсталирање на лентите за брусење на вежбата за нокти на дупчалката за нокти, а потоа нежно притиснете на површината на креветот за нокти. погоден за професионален салон за нокти, салон за убавина, спа или личен педикир за маникир, самостојна уметност за нокти дома. ●ИДЕАЛЕН ИЗБОР за ДАМА} Практични додатоци за убавина за дами кои се почетници за нокти. Најдобриот подарок им овозможува на клиентите да заштедат многу време и пари на маникир. Спецификација : Боја : кафеав Материјал : Висококвалитетна лента за песок И Големина На Дупчалка од Нерѓосувачки челик : Погоден за Речиси големина 3/32" Пакетот машина За дупчење нокти Вклучува : 25 х 80# Брусење Ленти 25 х 120# Брусење Ленти 25 х 240# Брусење ленти 6 х Различна Форма Дупчалка За Нокти Различна Спецификација Може Да Ги Задоволи Сите Ваши Потреби За Уметност На Ноктите 80 Груб Ронки Remove Отстранете ги преклопувањата на гелот или скратете акрилни или вештачки Нокти лесно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата