• Со попуст
  • Неодамнешно
Кавор за iPhone 7 плус Iphone 8 Плус Случај Со Носителот На Картичката, Паричник Случај Со Кредитна Картичка Носителот за iPhone 6 Плус Телефон Случај[4 Картичка Слотови][со Ре?

Кавор за iPhone 7 плус Iphone 8 Плус Случај Со Носителот На Картичката, Паричник Случај Со Кредитна Картичка Носителот за iPhone

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Модел : Компатибилен за i Phone 6 6s Плус, i Phone 7 плус и i Phone 8 плус Направено од стп кожа. Добра текстура на надворешниот слој. 4 картичка слотови ЗА ЛИЧНА карта, кредитни картички картичка или некои пари, без преземање чанта на отворено. Со јаже, носете го вашиот мобилен телефон со вас. Практична Карактеристика На Држачот : Држачот може да се претвори во повеќеаголен удобен поглед за читање, гледање видеа или време на лицето. Прецизни исечоци : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност. Сеопфатна Заштита : целосен дизајн на покривање за надградба На заштитниот систем Против паѓање. Карактеристика : ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : кожниот капак има корисна функција за држач за гледање, што ви овозможува да го свртите телефонот на страна во режим на пејзаж за лесно прегледување видеа. ПРИСТАП ДО ПРИСТАНИШТЕТО : кожниот капак овозможува пристап до сите порти, вклучувајќи го и полначот и камерата кога куќиштето е целосно затворено. ПОВЕЌЕ СЛОТОВИ ЗА КАРТИЧКИ : Автентичен и уникатен дизајн на Кавор со 1 слотови за картички.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата