• Со попуст
  • Неодамнешно
Мелиф Пиштол За Топол Лепак За Dewalt 20v Max Батерија, Безжичен Брз Пиштол За Лепак За Електрична Енергија За Брзо Загревање Целосна Големина за Уметност &засилувач; Зан?

Мелиф Пиштол За Топол Лепак За Dewalt 20v Max Батерија, Безжичен Брз Пиштол За Лепак За Електрична Енергија За Брзо Загревање Целосна

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

●Компатибилност€Компатибилен Со DEWALT 20v max батерија, одговара за 0,43" лепак стапчиња (Батерија И Лепак Стап Не Се Вклучени) Ние се фокусираме на обезбедување сигурни алатки. Можете да заштедите пари на батеријата и полначот ако веќе ги имате порано. ●Брзо Загревање И Униформа Излез На Лепак●на овој пиштол за топол лепак на батерија му требаат само 2-3 минути за да се загрее. Пиштолот за лепак за електрична енергија мелиф издава 0,63 мл/мин со повеќе униформен излез на лепак и силна адхезија. ●Безбеден За Употреба Е Изработен Од висококвалитетен материјал, вградена нисконапонска заштита. Бакарната и изолираната млазница е дизајнирана да спречи истекување на лепилото.Прекинувачот за заклучување е дизајниран да обезбеди случајно активирање на пиштолот За Лепак. ●Широка Примена●овој безжичен пиштол за лепак е идеална алатка ЗА САМОСТОЈНО, како што се уметност и занаети, самостојни проекти, поправка на домови и украси. Може да работи добро со пластика, стакло, хартија, памук, ткаенина и други материјали. ●Гаранција и Услуга Е Достапна Замена Доколку има проблем со квалитетот за 12 месеци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата