• Со попуст
  • Неодамнешно
Пендафлекс 81632 Обоени Висечки Папки, 1/5 Таб, Легални, Избрани Бои, 25/Кутија

Пендафлекс 81632 Обоени Висечки Папки, 1/5 Таб, Легални, Избрани Бои, 25/Кутија

 
DEN 749.76

Количината на стоката
Това е достапна

Продадени како 25/Кутија Живописни папки во боја помагаат во организирање датотеки. Двобојниот дизајн на боја со полесен ентериер помага да се спречи погрешно поставување. Вклучува јасни јазичиња и влошки без пвц (освен ако не е поинаку наведено). Правна големина. Вклучува 25 јасни јазичиња и влошки за репозиционирање. 5 Табот позиции. Вклучете јазичиња и празни влошки. Ставете боја да работи во вашиот систем за поднесување. Живописно обоените папки се неопходни за сите потреби за поднесување канцеларии и домови. Двобојниот дизајн, со светла надворешност и полесен ентериер, помага да се спречи погрешно поставување. Вклучува јасни јазичиња без пвц и празни бели влошки (освен ако не е поинаку наведено).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата