• Со попуст
  • Неодамнешно
10 парчиња/лот 3 пински 2 Позиција црна мала мала големина SPDT СВЕТИ СВЕТИ Вклучени PCB DIY материјални електрични алатки за лемење SS12F15G

10 парчиња/лот 3 пински 2 Позиција црна мала мала големина SPDT СВЕТИ СВЕТИ Вклучени PCB DIY материјални електрични алатки за лемење SS12F15G

 
DEN 913.60

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Позиција 3 пински 2 Број на модел : SS12 F15. Тип на прекинувач : Прекинувач на копчето. Гаранција : 1 година. Сертификација : CCC, EMC. SS12 F15 G5 ON/ON 2 Позиција 1 P2 T SPDT панел Мал слајд прекинувач за прекинувач за лемење LUGITEM Специфики : Карактеристики : 3 пин 2 Позиција Модел Број : SS12 F15 Switch Тип : Копчиња за копче : 1 Year Certification : CCC, Emcitem Тип : прекинувачи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата