• Со попуст
  • Неодамнешно
Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитен филм на екранот компатибилен со Philips v Line 19 193V5LHSB2 [Пакет од 2]

Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитен филм на екранот компатибилен со Philips v Line 19 193V5LHSB2 [Пакет од 2]

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за Philips v Line 19 193 V5 LHSB2 Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот Philips v Line 19 193v5 LHSB2 од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Philips v линија 19 193 V5 LHSB2 заштитници на екранот и комплет за примена. Целосно живописно за Philips v Line 19 193 V5 LHSB2 е заштитник на екран базиран на екранот, дизајниран да се спротивстави на гребнатини, измами и маснотии на екранот. Со својот напреден силиконски лепило за поддршка на транспарентниот заштитник цврсто се придржува на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Филмот на екранот има сјајна површина и штити од неизбежни гребнатини до екранот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за Philips v Line 19 193 V5 LHSB2 и комплет за апликации.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата