• Со попуст
  • Неодамнешно
Sunnamusk празници за украси за подароци Кул Човек за подароци за младоженец 12 парчиња празнични торби за подароци за празници прекрасни маскирани забави украси, лак, в

Sunnamusk празници за украси за подароци Кул Човек за подароци за младоженец 12 парчиња празнични торби за подароци за празници прекрасни

 
DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

【Детали】-Нашиот ладен господин торба за подароци вклучува 12 парчиња убави дизајнерски торби за подароци со рачки, дизајнирани во 4 стилови, 3 парчиња за секоја шема, лак-вратоврска, капа, часовник и зборови на „најубаво време“ на неа, сите модели се во Чанти за хартија во црна боја 【Големина】- Нашата прекрасна големина на торби за забава на црната забава е околу 5,9 x 3,1 x 8,2 инчи, вкупната тежина е 8,4oz. Совети : Рачно мерење на дозволената грешка. 【Материјали-Нашите торби за хартија за хартија од лак се изработени од 150 gsm, 100% рециклирана хартија Крафт, обезбедувајќи силна дебелина и цврстина. Applications】 нашите златни црни торби за подароци се совршени за какви било украси на партии. Како што се среќна роденденска забава, забава за младоженец, торба за подароци на татковци, роденден на момчиња, забава за бебиња, украси за маскарада, декорација на годишнината од забави, торби за подароци за ден на наставници, итн. Услугата на клиентите и гаранцијата за враќање на парите од 7 дена. Подготвени може нашите производи да ви донесат среќа и пофалби и да остават повеќе луѓе да добијат подобро искуство со производи. 【Детали】-Нашиот ладен господин торба за подароци вклучува 12 парчиња убави дизајнерски торби за подароци со рачки, дизајнирани во 4 стилови, 3 парчиња за секоја шема, лак-вратоврска, капа, часовник и зборови на „најубаво време“ на неа, сите модели се во Чанти за хартија во црна боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата