• Со попуст
  • Неодамнешно
Диспензерот за ленти, слатки диспензери за мачки ленти, гроздобер дрвен писе лента со лента со 1 ролна лента за домашна канцеларија за додаток за десктоп за студент?

Диспензерот за ленти, слатки диспензери за мачки ленти, гроздобер дрвен писе лента со лента со 1 ролна лента за домашна канцеларија

 
DEN 135.84

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична дизајн на мачки : Диспензерот за ленти е неопходен во домови и канцеларии, симпатичниот дизајн може да ја украси вашата работна површина Материјал : Диспензерот за лента е изработен од висококвалитетно природно дрво и метал , мазна површина , безбедност и животна средина. Големина : 3,43 x2,36 инчи, погодни за сите ленти помалку од 24мм ширина ; Вклучува : 1 ролна чиста лента (мала големина). Брзо за намалување : Диспензерот за лента е остар и тврд, висока ефикасност на сечење, погоден за сечење лента за хартија и ПВЦ лента. Одличен подарок за деца во секојдневно, фестивали или нови училишни термини, тие ќе го сакаат малото маче, може да ги украси и нивните мали клупи. Симпатична дизајн на мачки : Диспензерот за ленти е неопходен во домови и канцеларии, симпатичниот дизајн може да ја украси вашата работна површина. Материјал : Диспензерот за лента е изработен од висококвалитетно природно дрво и метал , мазна површина , безбедност и животна средина. Големина : 3,43 x2,36 инчи, погодни за сите ленти помалку од 24мм ширина ; Вклучува : 1 ролна чиста лента (мала големина). Брзо за намалување : Диспензерот за лента е остар и тврд, висока ефикасност на сечење, погоден за сечење лента за хартија и ПВЦ лента.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата