• Со попуст
  • Неодамнешно
QingQing Store 500sets PH2.0 2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12 PIN 2.0MM комплет за терминал на теренот/куќиште/игла за приклучоци за конектори JST конектори адаптер

QingQing Store 500sets PH2.0 2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12 PIN 2.0MM комплет за терминал на теренот/куќиште/игла за приклучоци за конектори JST

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

500 SET PH20 2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12 PIN 2.0 MM комплет за терминал на теренот/куќиште/игла jst конектор за конектор конектори адаптер. Пакет : 500 SET PH2.0 WIRE конектор p H 2.0mm 180 агол на директно игла за заглавување + куќиште + терминал на пинесот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата