• Со попуст
  • Неодамнешно
Безвременски рефлексии од АфД Дома 10908004 Држач на свеќи од 2 парчиња Хорчата

Безвременски рефлексии од АфД Дома 10908004 Држач на свеќи од 2 парчиња Хорчата

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од смола Рачни применети антички завршувања обезбедуваат дека секое парче е уникатно. Обратно насликани антички стакло. Тежина на пакетот : 25,0 lb. направени од смола. Рачни применети антички завршувања обезбедуваат дека секое парче е уникатно. Обратно насликани антички стакло. Тежина на пакетот : 25,0 lb. Сетот на држачи за свеќи Horchata од две парчиња е од нашата колекција Horchata. Одликувајќи се со обратно насликани, стакло и рачни применети завршни обврски, оваа ставка ќе помогне да се дефинира вашиот стил на украс за дома со врвот на елеганцијата на линијата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата