• Со попуст
  • Неодамнешно
Ле Ссерафим - 1 -ви студиски албум Unforgiven [Компактен вер.]

Ле Ссерафим - 1 -ви студиски албум Unforgiven [Компактен вер.]

 
DEN 321.60

Количината на стоката
Това е достапна

Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја ? Датум на објавување : 2023. ? Бесплатен подарок : Сет за дополнителни фото-картички со двојна страна (подарок за продавница за пазарот KPOP). ? 100% оригинална нова ставка. Обемот на продажба се рефлектира во графиконите Хантео и Гаон. ? Безбедно пакување со трага за испорака. Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја. ? Датум на објавување : 2023. ? Бесплатен подарок : Сет за дополнителни фото-картички со двојна страна (подарок за продавница за пазарот KPOP). ? 100% оригинална нова ставка. Обемот на продажба се рефлектира во графиконите Хантео и Гаон. ? Безбедно пакување со трага за испорака.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата