• Со попуст
  • Неодамнешно
Ldchnh повеќе слој домашен склоп на врата за чевли Едноставен влезен сал кабинет за шишиња за чевли за чевли за чевли за чевли

Ldchnh повеќе слој домашен склоп на врата за чевли Едноставен влезен сал кабинет за шишиња за чевли за чевли за чевли за чевли

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до парови чевли, може да се користи како мебел за дома од висока класа благодарение на неговиот класичен изглед Материјал : Пластичен, пријателски материјал, силна отпорност на корозија, без деформација, стабилен, дизајн што не се лизга, го заштитува подот. Мулти-слојни решетки за чевли : Трајни повеќеслојни решетки за чевли за да ги задржите влегувањето, плакарот или калницата подалеку од хаос, погодна за употреба во салата, спалната соба, балконот и другите места. Упатства за нега : Избришете чиста со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење. Заштеда на простор : Нашата решетка за чевли доаѓа со симплистички стилски дизајн, чувајте ги чевлите не-гледачки и ја одржува вашата соба уредна. Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до парови чевли, може да се користи како мебел за дома од висока класа благодарение на неговиот класичен изглед. Материјал : Пластичен, пријателски материјал, силна отпорност на корозија, без деформација, стабилен, дизајн што не се лизга, го заштитува подот. Мулти-слојни решетки за чевли : Трајни повеќеслојни решетки за чевли за да ги задржите влегувањето, плакарот или калницата подалеку од хаос, погодна за употреба во салата, спалната соба, балконот и другите места. Упатства за нега : Избришете чиста со мека крпа, не користете абразивни средства за чистење. Заштеда на простор : Нашата решетка за чевли доаѓа со симплистички стилски дизајн, чувајте ги чевлите не-гледачки и ја одржува вашата соба уредна. Име на производот : Rackmateriation за чевли : Plastic3 Rows и 9 слоеви кабинети за чевли : 124*32*139 CMadditional Карактеристики : Расклопување Комбинација : Секоја полица за складирање сместува до 2-3 пара чевли, може да се користи како мебел за дома со висока класа благодарение на неговиот класичен изглед .


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата