• Со попуст
  • Неодамнешно
Суперинк повторно воспоставен со касети со високи приноси со мастило компатибилен за HP 65 65XL N9K03AN замена за Envy 5055 5052 5058 Deskjet 3755 2655 3720 3722 3723 3752 3758 2652 2624 Печатач

Суперинк повторно воспоставен со касети со високи приноси со мастило компатибилен за HP 65 65XL N9K03AN замена за Envy 5055 5052 5058 Deskjet

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен за печатачи на HP : Desk Jet 2600 2620 2621 2622 2623 2624 2630 2632 2633 2634 2635 2636 2640 2652 2655 3700 3720 3721 3722 3730 3732 3732 37333 3733 3735 3750 3752 3755 3758 3760 3762 3764; Envy 5000 5010 5012 5020 5030 5032 5034 5052 5055 5058 5070; AMP 100 120 125 130 Замена на Superink за HP 65 65 XL 65 XL N9 K03 AN со високо -приноси со мастило, најновиот паметен чип е инсталиран во нашиот кертриџ за мастило за да ви овозможи точно да ги следите нивоата на мастило. Очекуван принос на живот од 350 страници приближно. Принос на кертриџ во согласност со ISO/IEC 19752 (засновано на 5% покриеност) (боја : три-боја). Бојата отпорна на избледи обезбедува брилијантни перформанси и слики од вистински живот. Нашите касети со мастило со две исклучителни ISO сертификати : ISO 9001 за обезбедување на квалитет и ISO 14001 за осигурување на животната средина. Компатибилен за печатачи на HP : Desk Jet 2600 2620 2621 2622 2623 2624 2630 2632 2633 2634 2635 2636 2640 2652 2655 3700 3720 3721 3722 3730 3732 3732 37333 3733 3735 3750 3752 3755 3758 3760 3762 3764; Envy 5000 5010 5012 5020 5030 5032 5034 5052 5055 5058 5070; AMP 100 120 125 130.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата