• Со попуст
  • Неодамнешно
Зашрафете 20 парчиња M3 x 16mm Femaleенски конец на златен тон месинг за месинг хексагонален растојание

Зашрафете 20 парчиња M3 x 16mm Femaleенски конец на златен тон месинг за месинг хексагонален растојание

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шестоаголна завртка со навојни растојанија од типот на женски тип, со конструкција од месинг позлатен од златен тон Шестоаголните простори со навој се идеални за монтирање помеѓу табли со кола на PCB и машински табли. Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Надворешен хексадецимален. Шестоаголна завртка со навојни растојанија од типот на женски тип, со конструкција од месинг позлатен од златен тон. Шестоаголните простори со навој се идеални за монтирање помеѓу табли со кола на PCB и машински табли. Снабдување со DIY : Електрични. Стил на возење : Надворешен хексадецимален. Име на производот, застојот на хексагонална Spacegonfemale Големина на низата M3 целокупна големина (приближно) 16 x 5mm /0.d) Материјал за злато со злато тон-пакет 20 PCS x Standoft Hexagonal Space Rdescription , со конструкција од месинг позлатен од златен тон. Е прилагодено : Дадимензии : М2*14.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата