• Со попуст
  • Неодамнешно
N/A Нордиски дрвени едноставни чевли за чевли, тенок дизајн влез вертикален мебел за домашни чевли

N/A Нордиски дрвени едноставни чевли за чевли, тенок дизајн влез вертикален мебел за домашни чевли

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете го нивото на просторот и презентирајте ја убавината на уметноста за вас во деталите Поделба за складирање на фиоки за шкафче повеќе функции за складирање. Кабинетот за чевли е изработен од алуминиумски метал, кој е здрав и издржлив. Затворено складирање на чевли, прашина не е лесна за влез, одржувајте ја чиста и уредна. Чувајте го како што сакате, поставете го насекаде и оставете ги чевлите да имаат место за престој. Подобрете го нивото на просторот и презентирајте ја убавината на уметноста за вас во деталите за складирање на фиоки за детали, повеќе функции за складирање, кабинетот за чевли е изработен од сите алуминиумски метали, што е цврсто и трајносно складирање на чевли, прашината не е лесна за влегување, чувајте го чиста и уредување го како што сакате, поставете го насекаде, и оставете ги чевлите да имаат место да останат дневни потреби на работната површина, а не неуредни и не се лесни за деформиминистички линии и површини, со метално украсување како wholechic и убава, полна со елеганција и стил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата