• Со попуст
  • Неодамнешно
Heyiarbeit 12,5 кутија за алатки за алатки ABS со послужавник и организатори вклучува отстранливи слоеви црна 12,5 x 7.1 x 5.1 1 парчиња

Heyiarbeit 12,5 кутија за алатки за алатки ABS со послужавник и организатори вклучува отстранливи слоеви црна 12,5 x 7.1 x

 
DEN 299.04

Количината на стоката
Това е достапна

[Димензија]- Должина : 32см /12,5-инчи; Ширина £ º18cm / 7,1-инчи; Висина : 13см /5 [Материјал]-Изработено издржлив и тежок пластичен материјал. Отпуштете време да се разгледувате околу дното на вашата кутија за предметот што ви е потребна. [Погодно]- Табела за алатки со рачка и овозможено пристап за флексибилни решенија за складирање. Оваа корисна пластична кутија за алатки има удобен стопер за метален капак што го одржува капакот отворен додека работите. Цврсто конструирана брава и вградено око за чистење, даваат безбедно складирање на алатки кога не сте. [Трајни]-Ви благодариме на својата издржлива конструкција на ABS, се спротивставува на повеќето хемиски растворувачи, киселини и бази. Никогаш нема да мора да се грижите за тоа заби, 'рѓос, гниење или пилинг, а целата работа може лесно да се избрише чиста со влажна крпа. [Широки апликации]-Овој корисен и разноврсен контејнер е совршен за складирање на алатки, да организира занаетчиски материјали, мали играчки, риболов, бои, пенкала, четки и многу повеќе. Heyiarbeit алатка за алатки ABS алатки со послужавник и организатори на опишување* Благодарение на издржливата конструкција на ABS, се спротивставува на повеќето хемиски растворувачи, киселини и бази, силни и издржливи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата