• Со попуст
  • Неодамнешно
Нубести Пластични ленти Пластични ленти 300 парчиња чисти вреќи со смалување на топлината смалување на завиткувани торбички смалување на завртки за завиткување, ко

Нубести Пластични ленти Пластични ленти 300 парчиња чисти вреќи со смалување на топлината смалување на завиткувани торбички

 
DEN 494.72

Количината на стоката
Това е достапна

Филм за топлинска заптивка : торбата за завиткување на смалување се користат во индустриска пакување за подароци, функција за докажување и разубавување, што може да се види насекаде во супермаркетот Истегнување на филмот за истегнување : еколошки, па дури и може да се користи за состојки за пакување. ПВЦ кеси за намалување : Само треба да ги поставите предметите во торбата и потоа да користите фен за коса за да ги загреете рамномерно додека не се опкружи целосно. Смали филмски листови : повеќенаменска апликација, може да ги запечати предметите за да ги одржува свежо или да се намали за складирање. Кошница за подароци за намалување на завиткување : Ги чува нештата безбедно спакувани и безбедни од гребнатини, набори и кршење. Филм за топлинска заптивка : торбата за завиткување на смалување се користат во индустриска пакување за подароци, функција за докажување и разубавување, што може да се види насекаде во супермаркетот. Истегнување на филмот за истегнување : еколошки, па дури и може да се користи за состојки за пакување. ПВЦ кеси за намалување : Само треба да ги поставите предметите во торбата и потоа да користите фен за коса за да ги загреете рамномерно додека не се опкружи целосно. Смали филмски листови : повеќенаменска апликација, може да ги запечати предметите за да ги одржува свежо или да се намали за складирање. Кошница за подароци за намалување на завиткување : Ги чува нештата безбедно спакувани и безбедни од гребнатини, набори и кршење. Пакетот вклучува карактеристики на торбата за завиткување од 300 x - само треба да ги поставите предметите во торбата и потоа да користите фен за коса за да го загреете рамномерно додека не се опкружи целосно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата