• Со попуст
  • Неодамнешно
Среќен Велигден 3 парчиња држачи за тенџере за кујна, декоративни potherers топлински доказ за топлински влошки, трилеви за готвење и печење, топла влошка во рерна топли

Среќен Велигден 3 парчиња држачи за тенџере за кујна, декоративни potherers топлински доказ за топлински влошки, трилеви за готвење

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Издржлив материјал : Potholders 3 парчиња (секој 8,25 "x825") се изработени од траен полиестер со полнење со памук. Добро залепено и уредно обложен, флексибилниот материјал овозможува лесно ракување и цврста зафат на тави или тави за дополнителна безбедност за време на готвењето. Доказ за топлина : Нашите постери се доволно дебели и доволно доказ за топлина. Овие високо квалитетни врели влошки ќе направат добра работа за заштита на вашите раце и раце од топлината на вашата рерна. Изолираната ткаенина ви овозможува безбедно да ги отстраните топлите јадења и тави од рерната. Мулти-намена : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави и тави за железо. Или користете како мали плакати за да ги заштитите countertops од гребнатини. Практичен и безбеден за употреба како постери или ситници во кујната. Не користете држачи за тенџере преку отворен пламен. Одличен подарок : Зафат што не се лизга за безбедна, висечка јамка за лесно виси. Исклучително моделираните постери додаваат убавина во кујната, одличен подарок за водителка на Денот на мајката, свадби, родендени, годишнини, празници, домаќинки, прослави. Лесно за чистење : Сетот на топла подлога е издржлив, машински пеење, ладен нежен циклус, безбеден фен, суво суво. Внатрешниот памук не излегува лесно по миењето, ниту пак неговата живописна боја згаснува. Издржлив материјал : Potholders 3 парчиња (секој 8,25 "x8.25") се изработени од траен полиестер со полнење со памук. Добро залепено и уредно обложен, флексибилниот материјал овозможува лесно ракување и цврста зафат на тави или тави за дополнителна безбедност за време на готвењето. Доказ за топлина : Нашите постери се доволно дебели и доволно доказ за топлина. Овие високо квалитетни врели влошки ќе направат добра работа за заштита на вашите раце и раце од топлината на вашата рерна. Изолираната ткаенина ви овозможува безбедно да ги отстраните топлите јадења и тави од рерната. Мулти-намена : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави и тави за железо.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата