• Со попуст
  • Неодамнешно
Иоке кадифена облека закачалки, 50-пакувања без испакнатини на рамената, закачалки Ултра тенок простор заштеда на 360 степени вртење на тешка кука со тешка должина Тр

Иоке кадифена облека закачалки, 50-пакувања без испакнатини на рамената, закачалки Ултра тенок простор заштеда на 360 степени вртење на тешка

 
DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Премиум квалитет - Изработено од висококвалитетен кадифен материјал и хром, издржлив и убав изглед Не-лизгање и не-безобразно - обложени со кадифе, тие се дизајнирани да ја спречат облеката да се лизга, додека стилот во форма на месечина не осигурува дека нема брчки на облеката. Лежиште на супер оптоварување - Лесната конструкција може да издржи максимална тежина од 10,5lb. Идеално за камили, фустани, јакни, палта, панталони, џемпери итн. Постојат две куки за ветровити под обете страни на рамото за да се задржи фустанот за елек или прашка да не биде разнесена на земја. Слатка 1 година по услугата за продажба - Иоке е посветен да обезбеди апсолутни најдобри производи и услуги на клиентите. Ако имате какви било прашања во врска со овие закачалки за бутик, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. За секој проблем во врска со нашите надобрани закачалки, не ги исполнува вашите тековни штандови, испратете го назад кон нас за замена или за А. Целосна наплата. Премиум квалитет - Изработено од висококвалитетен кадифен материјал и хром, издржлив и убав изглед. Не-лизгање и не-безобразно - обложени со кадифе, тие се дизајнирани да ја спречат облеката да се лизга, додека стилот во форма на месечина не осигурува дека нема брчки на облеката. Лежиште на супер оптоварување - Лесната конструкција може да издржи максимална тежина од 10,5lb. Идеално за камили, фустани, јакни, палта, панталони, џемпери итн. Постојат две куки за ветровити под обете страни на рамото за да се задржи фустанот за елек или прашка да не биде разнесена на земја. Слатка 1 година по услугата за продажба - Иоке е посветен да обезбеди апсолутни најдобри производи и услуги на клиентите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата