• Со попуст
  • Неодамнешно
Колесо 3 парчиња Волфрам Карбид Секачи Инсерти Во Собата За Дрво Струг Вртење Алатки(Вклучуваат 11мм Квадратни Со Радиус, 12мм Круг, 28х10мм Д

Колесо 3 парчиња Волфрам Карбид Секачи Инсерти Во Собата За Дрво Струг Вртење Алатки(Вклучуваат 11мм Квадратни Со Радиус, 12мм Круг, 28х10мм

 
DEN 587.20

Количината на стоката
Това е достапна

100% сосема нов, висок квалитет Може да се користи постојано. Лесен за користење или инсталирање. Големината се мери со раце, ве молиме дозволете мала грешка во мерењето. Погоден за градинарство, саксии, расадник итн. Оваа Комбинација ќе ви даде замена карбидни влошки за најпопуларните Брендови Различни форми Големина алатки и форми за дрво : квадрат (11х11х2,0мм-Р50), Круг(дијаметар од 12мм), Дијамант (28х10мм со точка на форма)со стандарден мијалник и агол на сечење од 30 или 35 степени,овие влошки можат многу брзо да отстранат голема количина материјал сите влошки за сечење карбид испорачано со завртки И добро спакувано со убава кутија за контејнерисовршената оценка на карбид обезбедува најдобра комбинација На острина И издржливост, полирана до огледална завршница За помазно Сечење И Подолг Век На Траење На Алатот.Боја : сребрен материјал : Содржина На Карбид Пакет : 1* р6 тркалезно сечило 12мм1* квадратно сечило 11*11*2мм1* дијамантско сечило 28*10мм3* заврткасамо горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата