• Со попуст
  • Неодамнешно
Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со ViewSonic XG320Q 31.9 Монитор за монитор Анти шпион TPU чувар (Не заштитени стакло заштитници) НОВО

Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со ViewSonic XG320Q 31.9 Монитор за монитор Анти шпион TPU чувар (Не

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно : Осветленоста на екранот на вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник ќе се користи. Ве молиме, прилагодете ја осветленоста соодветно според личните потреби. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Важно : Осветленоста на екранот на вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник ќе се користи. Ве молиме, прилагодете ја осветленоста соодветно според личните потреби. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата