• Со попуст
  • Неодамнешно
HD 1280X720P Златна камера за Peugeot 301 308 408 508 Mg3 5 Citroen C-Quatre C5 C4,3-та генерација Златна камера Заден преглед на задниот поглед

HD 1280X720P Златна камера за Peugeot 301 308 408 508 Mg3 5 Citroen C-Quatre C5 C4,3-та генерација Златна камера Заден преглед

 
DEN 939.20

Количината на стоката
Това е достапна

►HD 1280 X720 P Обратна камера за паркинг камера за Peugeot 301 308 408 508 2013 2014 2014 2015 Mg3 5 Citroen C-Quatre C5 C4 ► Кристална чиста слика : Камерата за резервна копија на автомобили ќе ви даде совршено јасна, слика со висока дефиниција за совршени резултати. Има видео систем NTSC, светли бои и HD квалитет 1280x720 пиксели. Camera Camera Camera : Auto Backup Camera има премиум систем за враќање со линии за водичи за паркирање што ќе го олесни паркирањето од кога било. Исто така, ќе ви даде агол на гледање широк 149 ° за совршени резултати. ► ХД Слика : 8 стаклени леќи и најновиот чип му помагаат да добие кристално чиста слика и убаво ноќно гледање. Значи, можеме да возиме со пријатно расположение. ► Совршен агол на гледање и стапка на водоотпорна стапка : Прилагодлив агол на вертикален преглед на камерата, што покажува не -во форма на слики од 149 ° совршен агол на гледање на злато. IP69 водоотпорна стандардна камера ја обезбедува вашата безбедност за возење без оглед на времето како времето. И со вградена starвезда за подобрување на можноста за ноќно гледање. ►HD 1280 X720 P Обратна камера за паркинг камера за Peugeot 301 308 408 508 2013 2014 2014 2015 Mg3 5 Citroen C-Quatre C5 C4. ► Кристална чиста слика : Камерата за резервна копија на автомобили ќе ви даде совршено јасна, слика со висока дефиниција за совршени резултати. Има видео систем NTSC, светли бои и HD квалитет 1280x720 пиксели. Camera Camera Camera : Auto Backup Camera има премиум систем за враќање со линии за водичи за паркирање што ќе го олесни паркирањето од кога било. Исто така, ќе ви даде агол на гледање широк 149 ° за совршени резултати. ► ХД Слика : 8 стаклени леќи и најновиот чип му помагаат да добие кристално чиста слика и убаво ноќно гледање. Значи, можеме да возиме со пријатно расположение. ► Совршен агол на гледање и стапка на водоотпорна стапка : Прилагодлив агол на вертикален преглед на камерата, што покажува не -во форма на слики од 149 ° совршен агол на гледање на злато.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата