• Со попуст
  • Неодамнешно
Хемотон 1 п.п. пиење преносен голем бел ладен или тренинг пијалок за еднократно користење ML топло отворено со шише практично и вода издржливо истекување на пијалоци

Хемотон 1 п.п. пиење преносен голем бел ладен или тренинг пијалок за еднократно користење ML топло отворено со шише практично и вода

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

пластика Шише со вода со голем капацитет- Транспарентниот изглед овозможува лесно да проверите колку вода ви е потребна и колку имате. Пластичен котел за вода- направено од високо квалитетни материјали, ова шише со вода е анти- есен и. Преносно спортско шише-Големи капацитети за спортови на вода ќе ги задоволат вашите нормални потреби за вода за еден ден и ќе ви помогнат подобро да го следите внесот на вода. Фитнес за фитнес вода-изработен од врвен материјал, еколошки пријателски, безбеден и издржлив за употреба. Шише за бокали со вода во теретана-Големиот капацитет е доволен за вашата потреба, не треба повторно да се надополнувате повторно и повторно. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на шише со вода- Материјал : пластика. - Капацитет : 2000ml. - Голем капацитет, вода чаша е погодна за работа, спорт на отворено, училиште или други прилики. - Стабилна основа, стабилна поставеност, не е лесно да се падне. Задебелно тело на чаша, не е лесно за оштетување, многу практично. - Уникатниот дизајн ќе ве натера да бидете во центарот на вниманието, лесно да ги привлечете очите на сите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата