• Со попуст
  • Неодамнешно
MHYFC Електричен половината џеб алатка за алатки за торбички торбички торбички за алатка за алатка за капки за капка траен организатор на организатор

MHYFC Електричен половината џеб алатка за алатки за торбички торбички торбички за алатка за алатка за капки за капка траен

 
DEN 473.60

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од 600 D најлон ткаенина, силна и издржлива Овој случај на алатка има 4 ракави за организирање 4 видови на вашите омилени алатки. Силен дизајн на работ, цврсто ги држи вашите алатки во случајот. Може да се обеси на половината, погодно да ги земете потребните алатки кога работите. Вселенски мулти-џеб дизајн. Направено од 600 D најлон ткаенина, силна и издржлива. Овој случај на алатка има 4 ракави за организирање 4 видови на вашите омилени алатки. Силен дизајн на работ, цврсто ги држи вашите алатки во случајот. Може да се обеси на половината, погодно да ги земете потребните алатки кога работите. Вселенски мулти-џеб дизајн. Направено од 600 D најлонска ткаенина, силна и издржлива. Овој случај на алатка има 4 ракави за организирање 4 видови на вашиот омилен дизајн на алатки за алатки, ги држи вашите алатки цврсто во касан, обесени на половината, погодно да ги земете алатките што ви се потребни кога Multi Multi Working Space Multi -Пекет дизајн.Пекција : Материјал : 600 D Оксфорд Клајдимензии : Апликација.99'''main боја : црна, како што е прикажано сликите на пакетите : 1 x алатки за алатки : поради разликата во осветлувањето и екранот, Бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата.


Клучни карактеристики

Material:
600D Oxford Cloth
Dimensions:
app.24cmx7.6cm/9.44''x2.99''
Main Color:
Black, As the pictures shown
Package:
1 x tool belt:
notes:
Due to the difference in lighting and screen , the color of the product may be slightly different from the picture.:
Due to different manual measurements, please allow slight size differences.:
Portable tool box is ideal for home use, DIY work, crafts and storage, light weight and easy to carry. :

Слични производи во категоријата