• Со попуст
  • Неодамнешно
Максхаул 80778 Магнетни Влечење Светлина Комплет

Максхаул 80778 Магнетни Влечење Светлина Комплет

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики две 4-1/2" дијаметар црвено светло за сопирање на едната страна и килибар трепкач на другата страна Тешка магнетна основа со повлекување од 11 килограми чувајте ги светлата да останат на место. Вклучува појас за жици со кодирани жици во боја од 20 стапки со стандарден конектор за приколка на возилото со 4 рамни жици. Идеален за сите апликации за влечење под 80" широк. 1 магнетни влечење светлина комплет. Нашиот Комплет За Магнетно Влечење Maxx Haul 80778 12v има црвено светло за сопирање со дијаметар од 4-1/2" од едната страна и килибар трепкач од другата страна. Тешка магнетна основа и вклучува 20 стапки. ремен за жици со стандарден конектор за приколка за возило со 4 рамни жици. Лесно боја кодирани жица кука. Идеален за влечење апликација под 80" широк. 110лб магнетна база за влечење чувајте ги светлата да останат на место. Како еден од производителите и дистрибутерите на производи за рекреативно влечење и монтирање на кука, Максхаул беше замислен од потребата на нашите клиенти за нов бренд со висока квалитетна вредност. Со внатрешен дизајн и инспектор за квалитет и објект во странство, ќе знаете дека Вашиот Максхаул е тука "На Долги Релации".


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата