• Со попуст
  • Неодамнешно
Anncus 100pcs/lot 2SB641-Q 2SB641 B641-Q B641 To92 Transistor

Anncus 100pcs/lot 2SB641-Q 2SB641 B641-Q B641 To92 Transistor

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оперативна температура : PDF Моќност на дисипација : PDF. Напон на напојување : PDF. Број на модел : 2 SB641-Q. Оперативна температура : PDF. Моќност на дисипација : PDF. Напон на напојување : PDF. Број на модел : 2 SB641-Q. 100pcs/lot 2 SB641-Q 2 SB641 B641-Q B641 TO92 Транзистор Специфично : Оперативна температура : PDFDissipation Power : PDFSupply Напон : PDFModel Број : 2 SB641-QCondition : New Type : PDFAPPLITION : PDF.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата