• Со попуст
  • Неодамнешно
Слонови И Егрети Заштитно Куќиште Компатибилно За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор Силиконски Држач За Паричник Багаж Јака Мачка Куче Миленичиња

Слонови И Егрети Заштитно Куќиште Компатибилно За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор Силиконски Држач За Паричник Багаж

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал - Ова Е силиконска кутија дизајнирана за airtag apple што го штити вашиот кревок уред од надворешно абење и има ефект на апсорпција на удари Заштитното куќиште е изработено од Силикон и лушпата е ситно исечена за совршено да одговара на вашиот уред. Со Синџир На Клучеви - слаткото печатено заштитно куќиште компатибилно за Airtag доаѓа со прстен за клучеви што може лесно да се закачи на вашата торба, чанта или јамка за појас за да можете да ја носите вашата безбедносна ознака со вас и да не ја изгубите лесно. Лесно За Инсталирање-куќиштето за покривање отпечатоци компатибилно за apple airtag е многу лесно да се отстрани. Веќе опремен со прстен за клучеви, нема потреба од дополнителен синџир на клучеви, можете преносно да го носите Вашиот Аеродром и лесно да ги следите вашите работи и без да го попречувате ширењето на сигналот. Практичност - Овој силиконски случај е индивидуално дизајниран за леснотија на користење и преносливост, што го олеснува прикачувањето клучеви, миленичиња, мачки, кучиња, Слушалки за Bluetooth и други предмети. Може да се закачи на вашиот ранец кога патувате и лесно се следи и наоѓа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата