• Со попуст
  • Неодамнешно
10 Парчиња 5,08 Мм Број На Редови: 1 Број На Иглички По Ред: 6 терминали Со Директно пински Приклучоци P=5,08 мм крај/Штекер - Затворен 5,08 мм DB2EVC-5,08-6P-BK

10 Парчиња 5,08 Мм Број На Редови: 1 Број На Иглички По Ред: 6 терминали Со Директно пински Приклучоци P=5,08 мм крај/Штекер

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

10 Парчиња 5,08 Мм Број на редови : 1 Број На Иглички по ред : 6 терминали За приклучок Со Директно игла P=5,08 mm крај/штекер - затворен 5,08 mm DB2 EVC-5,08-6 P-BK 10 Парчиња 5,08 Мм Број на редови : 1 Број На Иглички по ред : 6 терминали За приклучок Со Директно игла P=5,08 mm крај/штекер - затворен 5,08 mm DB2 EVC-5,08-6 P-BK.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата