• Со попуст
  • Неодамнешно
SVAPO За Garmin Феникс 7 / 7X / 7s Брзо Ослободување Силиконски Часовник Бенд Рачен Ремен Паметен Часовник Лесен Бенд Ремен

SVAPO За Garmin Феникс 7 / 7X / 7s Брзо Ослободување Силиконски Часовник Бенд Рачен Ремен Паметен Часовник Лесен Бенд Ремен

 
DEN 295.68

Количината на стоката
Това е достапна

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата